slowo wstepne
budynekiogrod
oferta-oplaty

Drodzy Państwo,

witam Państwa na stronie internetowej przedszkola „Wesoły Autobus”, którego jestem właścicielką.
Zawsze uważałam, że to, co się robi w życiu, trzeba robić jak najlepiej. I taka jest właśnie idea mojego przedszkola – dążenie do doskonałości.

Pomysł wybudowania przedszkola narodził się kilka lat temu, gdy z mężem i synem wróciliśmy z Pragi czeskiej, gdzie mieszkaliśmy ponad cztery lata. Za granicą nasz syn uczęszczał do „zwykłego” czeskiego przedszkola i świetnego przedszkola angielskiego. Po powrocie do Polski zależało nam, aby kontynuował naukę w języku angielskim. Trudno było znaleźć w okolicy miejsce, które spełniałoby nasze oczekiwania. To był impuls, którego konsekwencją jest nasze przedszkole –dla Państwa dzieci i naszych dzieci!

Ideą przedszkola „Wesoły Autobus” jest to, aby było miejscem bezpiecznym i przyjaznym, w którym rodzice zostawiają dzieci pod dobrą opieką nauczycieli. Ideą przedszkola jest także spotkanie różnych kultur i narodowości oraz uczenie dzieci otwartości, tolerancji, rozumienia potrzeb innych, podmiotowego traktowania siebie i drugiego człowieka oraz kształtowania wrażliwości estetycznej. Dążę do tego, aby nasze przedszkole było miejscem, które w sposób ciekawy przekazuje dzieciom wiedzę o otaczającym świecie, jego ogromie i złożoności, uczy dzieci uczyć się i poszukiwać, wprowadza je w świat języków obcych, zaznajamia z literaturą i sztuką. Wierzę, że wszystkie marzenia się spełniają, pod warunkiem, że włożymy w ich realizację dużo pracy i wielką pasję.

Drodzy Państwo, serdecznie zapraszam do naszego przedszkola wszystkie dzieci – mówiące po polsku i dopiero się uczące naszego języka. Jednocześnie wszystkim przedszkolakom i ich rodzicom dziękuję za zaufanie i serdeczność.

Z wyrazami szacunku,
Kinga Muszyńska

Niepubliczne Przedszkole Językowe „Wesoły Autobus” | ul. Mazowiecka 87a, 05–825 Książenice, gmina Grodzisk Mazowiecki | telefon +48 607 44 42 40 | © 2012 Wesoły Autobus.
.