slowo wstepne
budynekiogrod
oferta-oplaty

Misja

Niepubliczne Przedszkole Językowe "Wesoły Autobus" przygotowuje dzieci do samodzielnego życia w życzliwym i otwartym środowisku budowanym na wzajemnym szacunku  i zaufaniu.

Naszą misją jest:

• Rozwijanie i wzmacnianie w dziecku poczucia własnej wartości oraz wartości innych istnień i wszystkiego, co nas otacza.
  • Pomaganie dziecku w osiągnięciu samodzielności w działaniu i myśleniu.
  • Wspieranie dziecka w budowaniu relacji z innymi ludźmi, opartych na wzajemnym szacunku i tolerancji.
  • Wzmacnianie w każdym dziecku pragnienia do doskonałości we wszystkim, co robi.
  • Zaspokajanie potrzeby ciekawości, twórczości i wyobraźni drzemiącej w każdym z nas.
  • Wprowadzanie dziecka w świat uniwersalnych wartości, takich jak: uczciwość, szczerość, odpowiedzialność, empatia, współczucie, życzliwość, spokój, serdeczność, szacunek do siebie i innych, troska o innych.

Niepubliczne Przedszkole Językowe „Wesoły Autobus” | ul. Mazowiecka 87a, 05–825 Książenice, gmina Grodzisk Mazowiecki | telefon +48 607 44 42 40 | © 2012 Wesoły Autobus.
.