slowo wstepne
budynekiogrod
oferta-oplaty

Nasze przedszkole

Nasze przedszkole jest nowe, ładne, bezpieczne i dobrze wyposażone.
Mieści się w budynku wybudowanym w 2010 roku, położonym na pięknej i zadrzewionej działce w Książenicach o powierzchni 6 800 m.kw. Budynek spełnia wymogi bezpieczeństwa Unii Europejskiej, sanepidu i straży pożarnej. Posiada własny, duży parking.
Obiekt wyposażony jest w kamery i jest pod całodobowym nadzorem agencji ochrony. Kamery rejestrują każdego, kto wchodzi i wychodzi z budynku.
W celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa wewnątrz budynku znajdują się hydranty, gaśnice, koce gaśnicze, oświetlenie ewakuacyjne, klapy oddymiające, drzwi przeciwpożarowe i instalacja odgromowa.

Atuty budynku:

• WŁASNY budynek
  • WŁASNA KUCHNIA spełniająca normy HACCAP, w której przygotowywane są posiłki dla dzieci
  • jadalnia
  • dobrze wyposażone sale dydaktyczne
  • dwie duże szatnie
  • SALA KULECZKOWA
  • sala plastyczna
  • pokój logopedy
  • duży parking

Na tyłach budynku przedszkola, w dużej odległości od ulicy Mazowieckiej, wśród starych wierzb, orzechów, jabłoni i czereśni, w wielkim ogrodzie (około 4000 m.kw.) znajduje się piękny plac zabaw. Są u nas ogródki warzywne, w których dzieci sieją warzywa oraz zioła, a potem obserwują jak rosną i dojrzewają latem, zbierają, gdy przychodzi odpowiedni czas, a następnie wykorzystują na przedszkolnych zajęciach kulinarnych.
W ogrodzie jest duży plac zabaw posiadający wszystkie konieczne certyfikaty bezpieczeństwa. Plac zabaw składa się z:

• huśtawek
  • zjeżdżalni i toru przeszkód
  • piaskownic
  • zwierzątek na sprężynkach
  • domków drewnianych
  • trampoliny

Niepubliczne Przedszkole Językowe „Wesoły Autobus” | ul. Mazowiecka 87a, 05–825 Książenice, gmina Grodzisk Mazowiecki | telefon +48 607 44 42 40 | © 2012 Wesoły Autobus.
.